Vrei să conectezi unul din serviciile Moldtelecom? Lasă-ne nr. de telefon și noi îți dăm cele mai bune oferte.
Format: 02XXXXXXX, 06XXXXXXX, 07XXXXXXX
Cablator-lipitor (jonctor) | Tehnic
Regiunea: Toate regiunile din Republica Moldova
Data postării:
Moldtelecom Chat
Deschide Moldtelecom Chat
Atribuții de funcție:
  • executarea lucrărilor de întreţinere, reconstrucţie, reparaţie curentă şi capitală a rețelelor de cablu
  • executarea lucrărilor de montare a pilonilor de terasament, suspendare şi pozare a cablurilor
  • remedierea incidentelor în reţelele și dispozitivele de cablu
Cerințe față de candidat:
  • studii vocaționale / tehnice secundare în Telecomunicaţii
  • cunoaşterea limbilor română şi rusă
  • permis de conducere categoria „B”
Ce oferim:
  • grafic de lucru full time (8 ore)
  • pachet atractiv de recompense și beneficii (salariu fix + bonus lunar în funcţie de rezultate)
  • program de integrare și dezvoltare continuă prin traininguri
  • evoluția în carieră
  • mediu prietenos
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, menţionînd postul pentru care aplică Cablator-lipitor (jonctor) Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu. Informaţii adiţionale la tel. 022 570-731
Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor, vă încurajăm să expediați CV-ul dvs. la adresa de email cariera@moldtelecom.md
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Vă mulțumim pentru interesul dvs. în urmărirea unei cariere în cadrul echipei noastre!
Indeplineste ancheta si aplica la postul vacant fara de a transmite CV.

Fișierul nu este selectat
Fiecare a 2 lună de abonament gratuit, timp de 1 an!
Alege un abonament de Internet prin fibră optică, Internet+TV, Telefonie mobilă sau Internet mobil și 6 luni timp de 1 an, plata de abonament este 0 lei.
Serviciile Selectate
Televiziune 124 canale cu 28 HD
Internet 100 Mbps
Preţ 290 lei lunar
Perioadă Promo 6 luni
Vezi oferta
Standart
Vezi oferta
Promo
Serviciul livrare acasă este disponibil de luni până sâmbătă, între orele 9.00 şi 18.00. Completează formularul de mai sus. Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii.
Back to top
call_center